Select Page

Pa smo dočakali. Miha Šimenc je s št. 29 nastopil na zimskih olimpijskih igrah. Ob 10:22:15 je štartal v kvalifikacijah klasičnega sprinta. Deli si 32. mesto z Alexom Harveyem. Jao, 26 stotink do uvrstitve v nadaljnje tekmovanje, katero bo ob 12. uri.

15 sekund pred njim je štartal tudi Janez Lampič in nam pritekel 47. mesto. Dekleta so tudi že zaključila boje za izločilne teke. Najbolje se je izkazala Katja Višnar, dosegla je 5. čas, Anamarija Lampič je končala kot 11., izločilne boje je z 29. časom ujela tudi Alenka Čebašek. Niki Razinger pa se nastop ni najbolj posrečil, končala je na 52. mestu.

V nadaljevanju pa se je najbolje odrezala Anamarija ter se uvrstila v polfinale, kjer se ji s četrtim časom žal ni uspelo uvrstiti v finale in s tem tekmo končala na OSMEM mestu. BRAVO!

Veselimo se z vami, pošiljamo tople pozdrave….

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)