POZDRAVLJENI.

Izgleda tako, da smo pač nastavljeni na zimsko sezono. Saj se tudi v nazivu kluba opazi tekaško smučarski. Tako nam je očitno praktično ušlo spremljanje letnega poletnega pokala; resen alarm se je sprožil te dni, ko se nezadržno bliža dan izvedbe finalne tekme omenjenega pokala. V Zapolju, v nedeljo, s štartom ob 9:30. Več o tem v naslednjem prispevku. Sedaj pa samo nekaj informacij o uvrstitvah naših tekmovalcev na že izvedenih rolkarskih tekmah 2019.

Teklo se je v Planici, kjer je bilo tudi DP, pa v klanec pri Dolu. Ihančani in Dolinčani pa so izvedli tekmi v zasledovanju. Osvežimo: otroci in odrasli, mlaši in starejši dečki in deklice ter mlajši in starejši mladinci in mladinke pa člani in članice. Praviloma deset kategorij, praktično v vsaki se najde kakšen viden rezultat naših tekačev. Podrobnosti lahko najdete na zavihku Tekmovanja naše spletne strani, izpostavil bom le stopničke.

OTROCI:

• MDE: Mišič Eva – 3. mesto Dol; Manca Žibert – 3. mesto Ihan, 3. mesto Loška Dolina
  • MDI: Gregor Rupnik – 1. mesto Dol, 1. mesto Ihan; Ivo Nagode – 2. mesto Ihan; Tine Mesner – 3. mesto Loška dolina
  • SDE: Sara Pavlin – 2. mesto Ihan

ODRASLI:

• MME: Ana Smole – 1. mesto Dol, 2. mesto Ihan
  • MMI: Martin Močnik – 1. mesto DP, 2. mesto Ihan; Andor Peček: 1. mesto Ihan, 3. mesto Dol,
  • SME: Karin Knaus – 1. mesto Dol, 2. mesto Ihan
  • ČLI: Miha Šimenc – 3. mesto

Toliko za pokušino, sledijo pa informacije o naši tekmi v nedeljo. Naloge so razdeljene, vsaka dodatna pomoč je dobrodošla. SE SLIŠIMO in bodite lepo!

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)